Betonarme;

-Raverpark Konutları Yapıların tümü A.B.Y.B.H.Y (Afet Bölgelerinde Yapılacak Binalar Hakkında Yönetmelik) esaslarına göre projelendirilmiştir.
Tüm yapılara deprem kuvvetlerini güvenli bir şekilde karşılayabilecek yeterli sayıda betonarme perdeler yerleştirilmiştir.
Tüm konut blokları mimari işlevsellik ve yalıtım gibi sebeplerle mantar sistemle çözülmüştür. Konut bloklarında ayrı ayrı mütemadi temel sistemi uygulanarak yapılmış. Bina Ek kirişleriyle olası depreme karşı tutucu etki olarak daha da güçlendirilmiştir.
Projede malzeme olarak 3000 M³ C30 beton ve 270 TON Demir kullanılmıştır.

Yalıtım;

Bina temel uygulamaları mebranla kaplanarak su yalıtıma karşı dirençli hala getirilmiştir.
Binaların dış cephelerinde ısı yalıtımı için yüksek yoğunluklu saç örgülü taşyünü levhaları kullanılarak hem yüksek ısı hedeflenmiş hem de yanmazlık özelliği ile yangına karşı en yüksek tedbir alınmıştır.

Isıtma

Projemizde kombi modüler sistemi uygulamalarının ideal çözümü olan kaskat yoğuşmalı sistem kullanılarak enerji tasarrufu planlanmıştır.

Sıhhi Tesisat Özellikleri

Sessiz atık su boruları tercih edilmiş olup, her bir mutfak bacası çatıya müstakil olarak çıkartılarak, bu sayede daireler arasında mutfak kokularının yayılması önlenmiştir.

Su Depoları

Toplam 25 tonluk paslanmaz çelik içme suyu deposu ve otomatik hidrofor; 5 tonluk yangın suyu deposu ve hidrofor ile yangın söndürme sistemi bulunmaktadır.

Güvenlik

Güvenli Kamera kayıt sistemi ile Bina Girişleri ve Bina Çevreleri 7gün 24 Saat Boyunca kaydedilmektedir.

Asansör

Her blokta 1 adet 10’ar kişilik 1000 kg taşıma kapasiteli tam otomatik AKE marka asansör bulunmaktadır.

Daire İçi Standartları

Mutfak dolapları, üst grup ankastre cihazlar, banyo dolapları,duşakabin, banyo-wc aydınlatma ,antre dolapları, salon ve odalarda 1. kalite lamine parke ,genel zemin ve banyolarda 1. kalite granit seramik ve mermer,salon ve mutfaklarda gizli led aydınlatma ve ışık bandı, görüntülü diafon

Çözüm Ortaklarımız

Raverpark Burdur Konutları Projemizde Türkiyende Sektöründe öncü Kuruluşların Markaları Seçilmiş ve Çözüm ortaklarımız olarak yer almıştır.
Çanakkale Seramik,Kale,Abs AlçıTechnowool taş yünü,Lafarge Knauf boardex alçıpan,Jotun Dış Cephe Boyası,Jotun Daire Boyaları,E Egger Mutfak ve banyo özel üretim dolapları,Agt Parke ve daha nice markalar projemize destek vermiştir.